Stomatologia Estetyczna w Bydgoszczy

Nasz zespół oferuje najwyższej jakości usługi stomatologiczne. Wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie sprawią, że twój uśmiech stanie się piękniejszy!

Dlaczego Wybrać Stomatologię Estetyczną w Baumgart Clinic?

 1. Doświadczenie i Profesjonalizm: Nasz zespół to wykwalifikowani lekarze dentyści, którzy stale poszerzają swoją wiedzę, aby zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie.
 2. Indywidualne Podejście: Każdy uśmiech jest niepowtarzalny. Oferujemy personalizowane plany leczenia, które odpowiadają Twoim potrzebom estetycznym i zdrowotnym.
 3. Najnowsze Technologie: Stosujemy innowacyjne metody leczenia, co pozwala na precyzyjne i przewidywalne rezultaty.
Higienizacja

Szczególnie dbając o profilaktykę zębów i dziąseł naszych pacjentów, oferujemy PAKIET HIGIENIZACJA. Obejmuje on skaling, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacje preparatem fluorowym. Dodatkowo pokazujemy prawidłowe techniki czyszczenia zębów i dobieramy produkty do higieny (nici, płyny, pasty) w zależności od indywidualnych potrzeb.

higenizacja

Chirurgia stomatologiczna

Wykonujemy zabiegi chirurgiczne:

 • usuwanie zębów w tym ósemek
 • usuwanie zawiązków ze wskazań ortodonty
 • resekcje
 • wycinanie zmian z błony śluzowej i warg

Używamy nowoczesnego fizjodyspensera Bien Air, zabiegi wykonujemy starannie i możliwie najmniej traumatycznie.

chirurgia

Implantacja

Oferujemy uzupełnienie braków zębowych przez implantacje szwajcarskim systemem SGS. Wykonujemy zabiegi podniesienia zatoki szczękowej i argumentacji kości. Implanty są obecnie najlepszym sposobem uzupełnienia braków zębowych. Zapewniają komfort gryzienia zbliżony do zębów naturalnych.

implantacja

Infiltracja szkliwa preparatem ICON

Oferujemy skuteczną alternatywę dla leczenia próchnicy początkowej i białych plam na zębach – bez utraty zdrowych twardych tkanek zęba, podczas jednej wizyty bez borowania i bez znieczulenia. Dzięki preparatowi ICON i zawartej w nim płynnej żywicy, która jest wchłaniana do układu próchnicowych porów w uszkodzonym zębie, wczesna próchnica może być szybko zatrzymana, przy jednoczesnym zachowaniu tkanek zęba. Z pełną estetyką i medycznymi korzyściami. Bez borowania. Bez bólu.

 

przed_icon po_icon

 

przed_icon

 

po_icon

 

Protetyka

Nasz gabinet stomatologiczny oferuje szeroki wachlarz uzupełnień protetycznych:

 • protezy akrylowe ,szkieletowe i elastyczne
 • mosty i korony
 • protetyka na implantach
 • mosty adhezyjne i tymczasowe
 • szyny relaksacyjne
 • prace na elementach precyzyjnych – zatrzaski, zasuwy.

Staramy się wnikliwie analizować potrzeby pacjentów tak by wykonane uzupełnienia były funkcjonalne, wygodne i spełniały kryteria estetyczne.

protetyka