Nasza misja

W Baumgart Clinic stawiamy na holistyczne podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia naszych pacjentów. Naszym celem jest nie tylko leczenie, ale również edukacja pacjentów, aby mogli cieszyć się zdrowym życiem na co dzień.

O nas

dr hab. n.med. Mariusz Baumgart – fizjoterapeuta. W 2010 r ukończył studia na Collegium Medicum w Bydgoszczy, w 2012 uzyskał tytuł doktora na wydziale lekarskim CM UMK w Bydgoszczy. Jest pomysłodawcą i współzałożycielem Stowarzyszenia Udarowcy – Liczy się wsparcie. W 2017 roku odznaczony nagrodą „Złoty OTIS z diamentami” w służbie medycynie. Aktualnie zatrudniony w Centrum Interwencyjnego Leczenia Udarów Mózgu w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. Dr Jana Biziela w Bydgoszczy. Ponadto Adiunkt w Katedrze i Zakładzie Anatomii Prawidłowej CM UMK w Bydgoszczy. Specjalizuje się w terapii bólu kręgosłupa oraz przywracaniu sprawności osobom po udarach mózgu. Prywatnie mąż i tata dwóch synów.

Lekarz dentysta Jagoda Baumgart – W 2010 roku z wyróżnieniem ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Najwięcej satysfakcji daje jej przywracanie pacjentom zdrowego pięknego uśmiechu dzięki czemu odzyskują oni pewność siebie. Swoją wiedzę nieustannie poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach w kraju i zagranicą. Jej specjalność to chirurgia stomatologiczna, protetyka i stomatologia estetyczna. Ukończyła Curriculum periodontologiczne „Periopraktyk” w Krakowie oraz Practiculum Implantologii w Instytucie Vivadental w Gdańsku. Leczy sprawnie i bez bólu. Prywatnie żona i mama. Uwielbia podróże.

Doświadczony zespół, innowacyjne technologie i nowoczesny sprzęt

Działamy na rynku od 10 lat i stale stawiamy na rozwój, edukację i najlepsze dostępne metody leczenia.

Indywidualne podejście

Nowoczesny sprzęt

Bezbolesne leczenie

System zniżek

Dołącz do nas

Zapewniamy możliwość rozwoju, pracę na nowoczesnym sprzęcie, współpracujemy z najlepszymi technikami, umożliwiamy pracę na cztery ręce, zapewniamy dużą ilość pacjentów, praca w miłej, rodzinnej atmosferze.

Lekarz dentysta

Pełny etat
Gabinet
Bydgoszcz

Fizjoterapeuta

Pół etatu
Gabinet i dojazd do klienta
Bydgoszcz i okolice